روانکاوی امارات

همراهان گرامی گفتارکار، برای کسب اطلاعات در رابطه با روانکاوی امارات تا انتهای این مقاله ما را همراهی بفرمایید.

 

ویژگی‌های یک روانشناس خوب

 

روانشناس خوب ویژگی هایی دارد که او را از دیگر روانشناسان متمایز می کند. چه به دنبال درمان باشید و یا در حال جستجو در یک حرفه روانشناسی، این سوال می تواند بسیار مفید باشد که روانشناس خوب چه کسی است.

 

خصوصیات شخصی

خصوصیات شخصی روانشناسان ممکن است ذاتی باشد و یا اکتسابی. روانشناسان خوب دارای خصوصیاتی هستند که شما آن را در دوست، معلم و یا مربی خود می بینید. آنها مهربان، حامی و صمیمی هستند. رفتار دلگرم کننده ای دارند و موفقیت شما را از صمیم قلب می خواهند.

 

شور و اشتیاق برای یادگیری

وقتی یک روانشناس به یادگیری همیشگی پایبند است، نشان از توانمندی او در زمینه کاری اش دارد. به این دلیل که روش های درمانی جدیدی در طول زمان ظهور می کنند که روانشناسان باید با شرکت در سمینارها، این روش ها را بررسی و به کار گیرند.

 

همدلی

روانشناس خوب، دلسوز است و حس همدلی و نگرانی برای بیمار خود دارد. آنها کاملا متوجه تغییر در لحن صدا و زبان بدن می شوند. با انتقال انرژِی مثبت به بیمار، وی را تشویق به اشتراک احساسات خود می کنند. سپس با درک و پذیرش صحبت های بیمار، با آن ارتباط برقرار می کنند و برای ایجاد تغییر در آنها تلاش می کنند.

 

ویژگی‌های یک روانشناس خوب

ویژگی‌های یک روانشناس خوب

 روانشناس در دبی

 

روانشناسی نیز مانند بسیاری از مشاغل و حرفه ها، این روزه بسیار بر سر زبان هاست و افراد زیادی خواهان فراگیری مهارت روانشناسی و کار در این حرفه هستند. به علاوه بسیاری از روانشناسان مهاجرت را در نظر می گیرند که یکی از این کشور ها امارات است.

 

چرا روانشناسان به امارات مهاجرت می کنند؟

 

امارات یکی از بهترین کشور ها برای روانشناسی است. سالانه پزشکان زیادی برای کار در این حرفه به امارات مهاجرت می کنند. در کشور امارات مزایای خوبی برای پزشکان دراین حوزه فراهم شده است.

 

از این رو روانشناسی و روانکاوی امارات برای ایرانیان و همینطور بسیاری از مردم جهان حائز اهمیت است. روانکاوی امارات می تواند زندگی ایده آلی را برای پزشکان فعال در این حوزه رقم بزند.

در ادامه مقاله روانکاوی امارات با ما همراه باشید تا در مورد روانکاوی و تاریخچه آن بخوانید…

روانکاوی چیست؟

 

روانکاوی، یکی از روش های درمان اختلالات روانی است که به فرآیند های ذهنی ناخودآگاه تاکید دارد. روانکاوی در بسیاری از موارد به عنوان “روانشناسی عمقی” شناخته می شود.

روانکاوی ابتدا توسط روان پزشک اتریشی، “زیگموند فروید” ابداع شد. ابتدا فروید کار خود را با مطالعه درمان با هیپنوتیزم شروع کرد. پس از این فروید،  به این نتیجه رسید که بیماران بدون هیپنوتیزم قادر هستند راحت تر صحبت کنند، تکنیکی را ابداع کرد تحت عنوان تداعی آزاد ایده ها.

فروید با مشاهده سختی بیماران حین بیان مشکلات خود در این روش، به این نتیجه رسید که بسیاری از تجربیات بیمار سرکوب شده اند و از آگاهی خودداری شده است.

 

درمان با روانکاوی چگونه صورت می گیرد؟

درمان با روانکاوی گونه ای از روان‌درمانی است. هدف از روانکاوی، رساندن احساسات و افکار از ناخودآگاه بیمار به ضمیر خودآگاه او است و سپس به یاد آوری احساسات سرکوب شده از دوران کودکی پرداخته می شود.
طی مراحل درمان، بیمار با همکاری و کمک روانکاو، سعی در یادآوری خاطرات و آسیب های دوران کودکی می کند و روانکاو نیز تحقیق می کند که این عوامل، چگونه در سنین بزرگسالی بیمار، تاثیر گذاشته اند. این موارد نظریات فروید در مورد درمان با روانکاوی است.
طول درمان با روانکاوی می تواند از چندین ماه تا سالها به طول بینجامد. طی دوران درمان، بیمار حداقل هفته ای یک بار با روانکاو ملاقات می کند؛ طی این مدت روانکاو با استفاده از تکنیک های مختلف می کوشد تا مراجع بتواند بینش درستی در مورد عملکرد خویش به دست آورد.

تفاوت روانکاو با روانشناس

 

روانکاو ایرانی در دبی

 

 چطور روانکاو خوب ایرانی در دبی پیدا کنیم؟